Program XIV Tygodnia UECT

Program XIV Tygodnia UECT Staszów-Sandomierz-Kurozwęki  7 – 14 lipca 2018 roku

i  Centralnego Zlotu Turystów Kolarzy PTTK

 

Dzień 0  –  piątek 6 lipca

          1400– 2000    –  rejestracja uczestników Zlotu (Baza, ul. Zamkowa 3, Kurozwęki, 28-200 STASZÓW)

 

Dzień I   –  sobota 7 lipca

          800– 2000     –  rejestracja uczestników Zlotu  (Baza, ul. Zamkowa 3, Kurozwęki, 28-200 STASZÓW)

          900             –  wyjazd na trasę – trasa „KLASZTORNA”

          1800 – 1930 – obiadokolacja

          2000                   – odprawa

 

Dzień II – niedziela 8 lipca – Dzień Staszowski

          730 – 830       –  śniadanie

          900                       –  przejazd do Staszowa, parada rowerowa wokół Rynku

          1000            – ceremonia otwarcia  Tygodnia  – zalew nad Czarną

          1200            – przejazd trasy wokół Staszowa

          1800 – 1930  – obiadokolacja

          1930            – odprawa

          2000            – program rekreacyjny

 

Dzień III – poniedziałek 9 lipca

           730 – 830       –  śniadanie

           830             – wycieczka fakultatywna – Opatów-Krzemionki Opatowskie-Bałtów

           900             –  wyjazd na trasę – trasa „WIŚLANA”

           1800 – 1930 – obiadokolacja

           1930           – odprawa

           2000           – program rekreacyjny

 

Dzień IV – wtorek – 10 lipca

           730 – 830       –  śniadanie

           830             – wycieczka fakultatywna – Chęciny zamek-Kielce Centrum

                                                                                               Edukacji Geologicznej

           900             –  wyjazd na trasę – trasa „OPATOWSKA”

          1800 – 1930 – obiadokolacja

           1930           – odprawa

           2000           – program rekreacyjny

 

Dzień V – środa – 11 lipca

           730 – 830      –  śniadanie

           900             –  wyjazd na trasę – trasa  „ŚWIĘTOKRZYSKA”

           1800 – 1930 – obiadokolacja

           1930           – odprawa

           2000           – program rekreacyjny

 

Dzień VI – czwartek – 12 lipca – Dzień Sandomierski

           700 – 800      –  śniadanie

           800             –  wyjazd na trasę – trasa „SANDOMIERSKA”

                            – wycieczka fakultatywna – Sandomierz

           1800 – 1930 – obiadokolacja

           1930           – odprawa

           2000           – program rekreacyjny

 

Dzień VII – piątek – 13 lipca

           700 – 800      –  śniadanie

           800            –  wyjazd na trasę – trasa „BAGIENNA”

           1700 – 1800 – obiadokolacja

           1800           – ceremonia zakończenia Zlotu

           2000           – kolacja pożegnalna

 

Dzień VII – sobota – 14 lipca

            900            –  wyjazd na trasę – trasa „ZDROJOWA”

 

 

Śniadania i obiadokolacje będą serwowane w bazie Zlotu!

 

Uwaga: Ze względów organizacyjnych niektóre szczegóły mogą ulec zmianie!