kurs fotograficzny wrocław

img

Każde nowonarodzone dziecko jest odmienne, każde jest wyjątkowe. Rodzice wyczekują na nie spośród bogatymi marzeniami, planami, stoją tuż przy progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym bezprzykładnym momencie w życiu, ergo faktycznie bardzo lubię oferować im odmienne potencjał na moim poletku sesji noworodkowych. Inwituję do zobaczenia, przed jakim wyborem funduję dopiero co upieczonych rodziców. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych dogonicie do licha i trochę dopadnięć, jakie w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicielom zaplanowanie Waszej jedynej sesji.

Te najprostsze, gdzie nic nie odgina uwagi od dziecka. Formujemy delikatnym tłem, ubrankami aż do zasłaniania maluszka. Fotografie są faktyczne, pozycje dziecka również. To bodajże w największym stopniu ponadczasowy nurt zdjęć, który nigdy nie wyjdzie z mody. W wersji dla dziewczyny kiedy niekiedy nie mogę siebie odmówić delikatnej opaseczki, jaka podkreśli jej urodę

Gdy tak przycupnęłam nad moim dotychczasowym portfolio, to mogłabym jeszcze jak mucha w smole tworzyć kategorie dla tych zdjęć, frapować się, które cenię najbardziej, aliści zgodność z rzeczywistością jest taka, że krasa tkwi w gamy i spośród rozkoszą tą różnorodność bada, cały czas poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze więcej moich najświeższych zdjęć możecie odkryć W TEJ OKOLICY.