techniki fotografii

img

Przy użyciu ostatnie 4 lata pracy imaginowałam o poręcznym łożu do zdjęć ciążowych, ciążowych a dziecięcych. W końcu matek na tyle bez liku przestrzeni, że być może tu stać na co dwadzieścia cztery godziny i odziewać się w kolorowe narzuty a poduszki dopasowane aż do dotychczasowych okoliczności. Odrobina klimatu boho aż do najść rodzinnych a co niemiara słabiuteńkich kocy oraz poduszek.

A aktualnie rzecz, na którą ja osobiście nader jak mucha w smole czekałam. Wizualizowałam ją sobie po nocach i dybałam ustawienia półek, szuflad, oświetlenia. na osprzęt do sesji zdjęciowych. Przepastna, jasna i pojemna. Każda szufladka jest już wypełniona po kanty ubrankami dla noworodków, niemowląt, sukienkami gwoli dziewczyn i kreacjami ciążowymi. Pomieściło się tam także nie jedno tylko łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne osprzęt aż do sesji noworodkowych a dziecięcych. I jak na miejsce gdzie jest dozwolone się wyczuć gdy w domu przystało, matki tędy czuły kącik kawowy, w jakim zawsze czeka aromatyczna kawa, herbata i cokolwiek słodkiego dla coraz lepszej aury:) I szafkeczka na dole mieszczący się pełna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio obejmuje się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami zabaw. Analogia ogrodu i kafejki ponad samą wodą niesie w środku sobą akcesoryjną korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na przechadzka, kiedy wykonamy aktualnie zdjęcia rodzinne i potrzebujemy chwili pauzy aby dać możliwość maleństwu poręczne warunki snu natomiast pozowania :) NATOMIAST na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Kiedy Wam się podoba moja nowa miejscówka? Zapraszam Was aż do śledzenia mojego instagrama, dokąd w relacjach manifestuję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.