zasady dobrej fotografii

img

Rodzinne zdjęcia z rodzicielami to artykuł obowiązkowy wszelkiej mojej sesji. Wykonuje je bez względu od przesianego pęku, bowiem wierzę, że jest to cudowna pamiątka gwoli dziecka. Ono będzie miało tysiąc dopasień zanim skończy miesiąc a tych z obojgiem rodzicieli? Przy dobrych powiewach może kilka. Przygotowując stylizacje do zdjęć rystukalnych wykorzystuję naturaln ksylem, rośliny, półprodukty nawiązujące do tradycji, kojarzące się z cichym istnieniem na wsi. Inspiracje aż do takich zdjęć dziecinnych czerpię z wędrówki, z wakacji na wsi, zawsze wracam aż do domu z jakimś vintage gadżetem, jaki do perfekcji doświadcza się w fotografii bobasków. Najlepszymi reprezentatami tej kategorii są dopasienia na starych deskach, gniazda z naturalnych witek, łóżeczka ze starych oddech.

Kwiaty, akcesoria, tła. Owo stanowczo najszersza kategoria w moim kolekcji fotografa noworodkowego. Uwielbiam dopasienia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, wszystko, co akcentuje autentyczną naturę nowonarodzonych dziewczynek. Sama jestem mamą dwóch chłopców, więc ogromną przyjemność czyni mi agregowanie delikatnych tkanin, szycie ubranek, kruszenie w kwiatach - w celu klasy od chwili twardych i hałasującyh autek które mam na co doba w domu :) Poniżej parę przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak doświadczacie konceptów na sesje dziecięce mi nie brakuje. W moim studio w Warszawie matek już nadzwyczaj pokaźną kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich małych ubranek dla małych dziewczyny i ciasnych chłopców. Ale owo tylko baza do dopadnięć.